E papritur, ndërron jetë në moshë të re aktorja e njohur e Hollywood

Një lajm i trishtë është raportuar nga mediat e huaja. “TMZ” ka raportuar ae aktorja Jessica…

Vdes në moshën 38 vjeçare aktorja e njohur

Aktorja e famshme ndërron jetë në moshën 38-vjeçare. Jessica Campbell, aktorja e filmit “Election” në vitin…

Për herë të parë bëhet nënë aktorja e njohur

Aktorja e këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë të parë. Emma Roberts raportohet se është…

Aktorja e njohur vdes në moshë të re

Vdes në moshë të re aktorja e njohur. Ylli i “Bad Girls Club”, Whitney Collings, ka…

Këngëtari i njohur lirohet nga spitali pas betejës me koronavirus

Pas betejës me koronavirus lirohet nga spitali këngëtari i njohur. Jeremih u shtrua në spital muajin…

Në moshë të re, vdes aktori i njohur amerikan

Vdes aktori i njohur amerikan Bert Belasco , i njohur për rolin e tij në serinë…

Dëmtohet ylli i presidentit Trump në “Walk of Fame”

Është dëmtuar ylli i presidentit Trump në “Walk of Fame” dhe policia tregon se kush e…

I jep fund lidhjes reperi i njohur

Reperi i njohur i jep fund lidhjes. Reperi Fetty Wap tashmë është beqar pasi edhe zyrtarisht…

Aktorët rezultuan pozitivë me COVID-19, 50 Cent detyrohet t’i pezullojë xhirimet

50 Cent ka anuluar xhirimet e serialit “For Life”. Seriali i 50 Cent “For Life”, ku…

Kanye West paguan tarifën e kolegjit të vajzës së George Floyd

Vdekja e fro-amerikanit George Floyd, i cili e humbi jetën pasi një polic i vuri gjurin…

Lajmi i fundit: Vdes në moshë të re këngëtari shumë i njohur

Ka ndërruar jetë në moshë të re këngëtari shumë i njohur. Lideri i grupit “Dream Street”,…

Flo Rida launches mobile coronavirus testing centre to help businesses recover amid pandemic

Flo Rida launched a coronavirus testing centre in Florida (Picture: Getty) Flo Rida has launched his…