Edhe zyrtarisht, Laporta është Presidenti i ri i Barcelonës

Joan Laporta është Presidenti i ri i Barcelonës. Joan Laporta ka fituar zgjedhjet presidenciale te Barcelonës.…

Pothuajse e kryer: Ky do të jetë presidenti i ri i Barcelonës

Ky pritet të jetë presidenti i ri i Barcelonës. Zgjedhjet presidenciale janë zhvilluar në klubin e…

Ky kandidat prin në sondazhe për president të Barcelonës

Gjigantja e La Ligës së Spanjës, Barcelona, do t’i mbajë zgjedhjet presidenciale më 7 mars dhe…

Plas ‘sherri’ mes kandidatëve presidencialë në Barcelonë

Plas ‘sherri’ mes kandidatëve presidencialë në Barcelonë, Laporta dhe Freixa fillojnë ‘garën’ më herët. Gjatë ditës…