Kolonë e madhe në kufi, kosovarët ia mësyjnë Shqipërisë për fundjavë

Shumë kosovarë pritet të kalojnë vikendin në Shqipëri. Kolona të mëdha janë krijuar në pikën kufitare…

Nuk ka pengesa kufitare në mes Shqipërisë e Kosovës

Nuk ka pengesa kufitare në mes Shqipërisë e Kosovës. Qytetarët mes Kosovës dhe Shqipërisë, mund të…

Kjo nuk pritej, Murati “harron” Sindin, zhvesh Olën dhe i jep puthjen e parë

Murati “harron” Sindin, zhvesh Olën dhe i jep puthjen e parë. Ola dhe Murati kanë zhvilluar…

Macron pret nesër Ramën, kjo është arsyeja

Macron pret nesër Ramën, takimi me ftesë të presidentit të Francës. Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama…

Mësohet kush është konkurenti që ka lidhje dashurie jashtë emisionit “Për’puthen”

Mësohet kush është konkurenti që ka lidhje dashurie jashtë emisionit “Për’puthen”. Ditë më parë, Erjoni në…

Tërmeti i fortë në Greqi, sizmiologu grek: Vjen nga një vatër aktive

Sizmiologu, Gerasimos Papadopoulos thotë se tërmeti që u ndje pak më parë ne shtetin helen u…

Publikohen pamje nga përleshja fizike në emision mes Erit e Dorit

S’kishte ndodhur kurrë në Përputhen, Eri dhe Dori përplasen fizikisht. Një sherr i turpshëm ka ndodhur…

E çuditshme: Top Channel e prezanton Brezovicën si tokë të serbëve

Top Channel e prezanton Brezovicën si tokë të serbëve. Bukuritë natyrore të Brezovicës, fshatit ku turizmi…

Reja rrëfen projektin kuqezi

Trajneri i Shqipërisë, Eduardo Reja rrëfen projektin kuqezi. Përgatitjet për nisjen e edicionit të eliminatoreve të…

Greqia e “paralizuar” nga dëbora dhe ngricat, një 56-vjeçar gjendet pa shenja jete në stanin e tij

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të martë në Kretë. Burime për Top Channel bëjnë…

Pas 3 muajsh rikthehet Shqipja në PërPuthen dhe sqaron gjithçka

Shqipja rikthehet pas 3 muajsh në PërPuthen dhe sqaron gjithçka. PërPuthen Prime e 14 shkurtit duket…

“Dr*ga u shit më shumë gjatë pandemisë, po konsumohet nga 17 vjeçarë”, toksikologu ngre alarmin

Toksikologu Zihni Sulaj ka deklaruar se gjatë pandemisë së koronavirusit trafikantët e drogës kanë rritur fitimet…