Shpend Ahmeti u bë “i gjallë” në pandemi, shoqëria civile: Punët duhet t’i kryente kohë më parë

Nga INPO dhe opozita në Prishtinë thonë se punët që po i kryen Shpend Ahmeti me…

Nga sot mund të lëvizni falas me autobusët e Trafikut Urban

Prej sot të gjithë mund të lëvizin falas me autobusët e Trafikut Urban. Nga sot qarkullimi…

Trafiku Urban merr masa të reja, reduktohet orari i qarkullimit

Masa të reja nga Trafiku Urban, reduktohet orari i qarkullimit. Autobusët e Trafikut Urban në Prishtinë…

Ky është orari i ri i autobusëve të Trafikut Urban

Rikthehet orari i rregullt i linjave të autobusit, nga 06:00 deri në 22:00. Trafiku Urban ka…

Kryeministri Hoti: Urime 4 korriku Amerikë, gjithmonë mirënjohës për kontributin tuaj

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka uruar Shtetet e Bashkuara të Amerikës në 244 vjetorin e…

Rinis punën linja e Trafikut Urban për në Aeroportin e Prishtinës

Nga sot është rikthye linja e autobusit të Trafikut Urban për në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës…

Nga nesër rikthehet linja e autobusit për në Aeroport, publikohet orari i qarkullimit

Nga nesër rikthehet linja e autobusit për në Aeroportin e Prishtinës. Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti…