Home / Tag Archives: trajneri

Tag Archives: trajneri

Kontakti fizik i ndaluar me lojtaret femra (Video)

Kontakti fizik i ndaluar me lojtaret femra (Video)

Një video e cila është bërë virale tregon momentin kur një trajner volejbolli mashkull përdor një dërrasë për të përshëndetur lojtaret femra iraniane, pas një fitoreje triumfuese. Sipas mediave të huaja, përcjell KosovaToday, festimi ndodhi pas një ndeshje midis Iranit dhe Amerikës si pjesë e turneut Global Challenge në Pula, …

Read More »

Acarohen marrëdhëniet mes Zidane dhe Solskjaer

Acarohen marrëdhëniet mes Zidane dhe Solskjaer

Strategjia e Real Madridit për të nënshkruar Paul Pogba ka zemëruar hierarkinë e Manchester United, raporton Manchester Evening News. Klubi spanjoll nuk e ka fshehur dëshirën e tyre për të firmosur mesfushorin, i cili dëshiron të largohet nga Old Trafford këtë verë,përcjell KosovaToday. Sidoqoftë, ata nuk janë afruar me çmimin …

Read More »

Anceloti tregon kush pritet ta fitojë Ligën e Kampionëve

Anceloti tregon kush pritet ta fitojë Ligën e Kampionëve

Trajneri i Napolit, Carlo Ancelotti beson që Barcelona të kërkojë titullin e Ligës së Kampionëve, pas nënshkrimeve këtë afat kalimtar. Kampionët e pesëfishtë evropian kanë pasur rënie në këtë garë, duke pritur për titull që nga viti 2015. Në dy vitet e fundit, Barcelona ka përjetuar eliminimi të dhimbshme, duke …

Read More »

Trajneri i Atleticos tallet keq me Real Madridin

Trajneri i Atleticos tallet keq me Real Madridin

Simeone është tallur me skudrën e Real Madridit. Trajneri i Atletico Madrid, Diego Simeone, ka dhënë së fundmi disa komente lidhur me skuadrat e mëdha evropiane. Simeone ka folur rreth skuadrave si Manchester City, Barcelona, Real Madrid e Ajax Amsterdam, duke i ndarë ato edhe nga stili i lojës. Sigurisht, …

Read More »

Po vjen sulmuesi i madh në Inter

Auto Draft

Trajneri i Interit, Antonio Conte është shumë afër realizimit të dëshirës së tij për të sjell një sulmues të madh në klubin që ai e drejton. Tuttosport raporton se Edinson Cavani i ka thënë ‘po’ Interit, pasi raportohet se kishte dyshime për lëvizjen fillimisht, përcjell ORAinfo. Në fakt, ekziston një …

Read More »

Flet transferi i ri i Milanit: U frikësova në fillim

Auto Draft

Pas ndeshjes kundër Benfica, nënshkrimi i ri i kuqezinjve Rade Krunic foli për TV në lidhje me aventurën e tij të re me skuadrën në San Siro. “Gjëja më e rëndësishme është që ndihem mirw fizikisht, pas dëmtimit tim. Ndihem mirë, më në fund bëra debutimin tim dhe jam i …

Read More »