“Premtimet e tij janë si ëndrra me diell”, Tritan Shehu i përgjigjet ironisë së Ramës

Ish deputeti demokrat, Tritan Shehu, që është edhe drejtues politik i PD për Gjirokastrën, i është…

Humb jetën mjeku nga koronavirusi, Tritan Shehu: “E dhimbshme, do kujtohet gjithmonë”

Ish deputeti demokrat dhe njëkohësisht mjek në profesion, Tritan Shehu, ka shprehur ngushëllimet e tij për…

Trazirat në SHBA, Tritan Shehu: Mbeten vendi i vlerave dhe lirisë universale. Mesazhi që ka për Ramën

Ish-ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu ka komentuar përmes një statusi në Facebook zhvillimet më të fundit…

Rritja e shifrave të Covid-19, ish-ministri i Shëndetësisë i drejtohet Komitetit të Ekspertëve: Bëni transparencë për testimet

Ish-ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu, reagon pas shifrave të fundit të koronavirusit, ku në 24 orët…

Vaksina ndaj koronavirusit/ Tritan Shehu: “Inati” i 1 janarit i Ramës ndaj BE-së, demagogji për të transformuar dështimin në “fitore”

Ish-deputeti i PD-së dhe ndër mjekët më të njohur në vend Tritan Shehu, me anë të…

Vaksina antiCovid/ Tritan Shehu: Rama na mbushi me ‘optimizëm’, por harroi të përmendë COVAX

Ish ministri i shëndetësisë, Tritan Shehu ka reaguar përmes një postimi në facebook, lidhur me mesazhin…

Ish-ministri i Shëndetësisë: Shqipëria, i vetmi vend në Evropë pa kontratë dhe pa buxhet për vaksinimin anti-Covid

Ish-ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu, vlerëson vendimin e qeverisë kosovare për miratimin e fondit 40 milionë…

Rënia e rasteve me COVID, ish-ministri i Shëndetësisë: Çfarë logjike e mbrapshte fshihet mbas uljes së numrit të testimeve!

Teksa shifrat e rasteve me koronavirus në vendin tonë kanë pësuar ulje, vjen një reagim nga…

Tritan Shehu: Shqipëria përsëri ”jashtë radhe” për vaksinën e Oxford/AstraZeneca

Ish-ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu përmes një statusi në Facebook shprehet se ndërkohë që vaksina e…

Tritan Shehu: Nëse Shqipëria nuk fillon procesin e vaksinimit deri më 15 janar së paku për personelin shëndetësor, papërgjegjshmëri me pasoja tragjike

Ish-ministri i Shëndetësisë dhe ish-deputeti i PD-së Tritan Shehu deklaron se nëse Shqipëria nuk fillon procesin…

Tritan Shehu: Rama kërkon të përdori ndryshimet e Covid për të larguar vëmendjen nga dështimet. Çfarë masash duhen

Ish-ministri i Shëndetësisë dhe ish-deputeti Tritan Shehu akuzon kryeministrin Edi Rama se kërkon të përdorë ndryshimet…

Vaksinat antiCovid, Tritan Shehu: Rama të plotësojë parametrat teknikë, ndryshe do “festojmë” ditën Afrikane të vaksinimit!

Ish-ministri i shëndetësisë, Tritan Shehu ka reaguar përmes një statusi në facebook lidhur me vaksinat antiCovid.…