20 Bizarre Flavors of Food Around The World

Remember when the weirdest food product was margarine, simply because it tasted like butter but wasn’t…

9 Definitely Outdated (aka Vintage) Thanksgiving Ads

Christmas is all about giving and getting presents, Halloween is the diabetes of all holidays with…

The Funniest Prankster Grandma and Her Grandson

Families usually meet once a year during the holidays, where they talk about what’s been going…

Mbërrijnë në Turqi 3,5 milionë doza vaksina anticovid nga Kina

epa08958553 A woman wearing face mask walks in front of the wall paint before the lockdown…

Tërbohet natyra/ Pas tërmetit vërshon cunami në Turqi (PAMJE NGA MOMENTI)

Tërmeti i fuqishëm 7.0 ballë që tronditi detin Egje ka shkaktuar shumë dëme materiae në ishujt…

VIDEO/ Përshkallëzohet konflikti, armenët qëllojnë ushtarët e Azerbajxhanit me snajper

Pas rifillimit të armiqësive midis Azerisë dhe Armenëve të dielën në mëngjes, numri i viktimave nga…

Banorët shpërndajnë videot nga momenti kur tërmeti godet Turqinë

Turqia qendrore u godit sonte nga një tërmet i fuqishëm prej 5.1 ballësh. Banorët e rajonit…