Situata e tensionuar në Ukrainë/ Presidenti amerikan bisedë telefonike me Vladimir Putin

Presidenti Biden theksoi angazhimin e palëkundur të Shteteve të Bashkuara për sovranitetin dhe integritetin territorial të…