Shevchenko thyen heshtjen, flet edhe për Milanin

Trajneri i Ukrainës, Andriy Shevchenko, foli për Kampionatin EUropian dhe në veçanti Italinë në “Radio Anch…

Lojë e egër: Manchester United kthehet në lojë, shënon Edinson Cavani

Barazohet gjithçka Manchester United ka barazuar rezultatin ndaj Villarrealit në 1-1 në finalen e Ligës së…

Spektakël në Londër, fiton Chelsea

Kualifikimi në Champions në dorë të Liverpoolit Chelsea ka fituar me rezultat 2-1 në Stamford Bridge…

“Nuk mendoj se kam shënuar ndonjë gol më të mirë se ky tani” – Tielemans në ‘qiellin e shtatë’

Mesfushori i Leicester Cityt, Youri Tielemans është shprehur i kënaqur për trofeun e parë të FA…

Leicesteri fiton FA Kupën – mposhti Chelsean në finale

Ka përfunduar finalja e FA Cup ndërmjet Chelseat dhe Leicester Cityt. Ndonëse pati raste dhe skuadrat…

Pioli deklarohet pas humbjes së Milanit

Pioli: Prita më shumë nga lojtarët. Stefano Pioli pranon se ai priste më shumë nga Milani…

Shpërthen Koeman pas “El Clasicos”: Më mirë të ndalet përdorimi i VAR-it në Spanjë

Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman u shpreh tejet i zhgënjyer me vendimin e gjyqtarit për mos…

Gjyqtari kërkon falje që ia mohoi golin Ronaldos kundër Serbisë

Kërkon falje gjyqtari që ia mohoi golin Ronaldos kundër Serbisë. Gjyqtari holandez, Danny Makkelie, ka kërkuar…

I mohohet goli i rregullt në minutat shtesë ndaj Serbisë, Ronaldo ndëshkohet me të verdhë dhe lë fushën i tensionuar

Cristiano Ronaldo doli jashtë fushës në fund të ndeshjes kualifikuese të Portugalisë për Kupën e Botës…

Shpërthimi i Donnarumas ndaj Napolit: Jeni bandë

Donnarumma shpërthen ndaj Napolit: Jeni bandë muzikore. Milani humbi 1:0 në shtëpi nga Napoli dhe si…