Home / Tag Archives: vëmendjen

Tag Archives: vëmendjen

Engji feston bashkë me këngëtarin e njohur, merr gjithë vëmendjen pamja e saj

Engjëllusha Salihu është emri i këngëtares që ndonëse e re në moshë arriti të jetë shumë e suksesshme në fushën e muzikës popullore. Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares, Shuhrete Behluli, dhe tani është një ndër më të pëlqyerat e publikut, përcjell ORAinfo. Krahas kësaj Engji është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku nuk heziton të publikojë foto të ndryshme nga jeta e saj. Mbrëmë ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka festuar së bashku me këngëtarin e njohur, Afrim Muqiqi dhe ajo që merr gjithë vëmendjen është pamja e saj./ORAinfo/

Read More »

Adelina Tahiri ‘trupin si peshk’, merr gjithë vëmendjen

Këngëtarja e njohur shqiptare nga Shkupi, Adelina Tahiri është një nga këngëtarët më të komentuara nga publiku. Kjo pasi ajo u martuar me milionerin nga Maqedonia, i cili është shumë më i moshuar Adelina është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme, përcjell ORAinfo. Ajo para pak çastesh ka publikuar një foto ku duket një zonjë e madhe. Adelina ka ekspozuar trupin ku duket në formë, pavarësisht lindjes. /ORAinfo/

Read More »

Edona takohet në Amerikë me Vlorën dhe Teutën, ky detaj tërheq vëmendjen

Edona Llalloshi është këngëtarja që për vite i ka sjellur skenës muzikore shqiptare vetëm hite të padiskutuara. Ajo dhe vëllai i saj Miloti tani janë më pak aktivë me projekte muzikore, mirëpo janë shumë të pranishëm në dasma e koncerte. Edona është edhe shumë aktive në rrjete sociale dhe nuk heziton të postojë imazhe të jetës së saj. Ajo 11 vjetorin e pavarësisë së Kosovës e ka pritur në Amerikë ku ka marrë pjesë në një koncert të organizuar në këtë shtet. Edona me këtë rast është takuar edhe me ambasadorën e Kosovës në SHBA, Vlora Çitakun dhe ndihmsën e saj, Teuta Sahatçiu. Të trija kanë bërë një foto, ndërsa vëmendjen e ka marrë fustani i Edonës më tipare kombëtare. /ORAinfo/

Read More »

Lola dhe Anita fotografohën me Elvana Gjata, veshja e tyre merr gjithë vëmendjen

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit të njohur kosovar, Daut Haradinajt. Aja dhe Dauti janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të dy fëmijëve, përcjell ORAinfo. Lola është mjaft aktive në rrjete sociale dhe asnjëherë nuk heziton të na tregojë sa nënë e kujdesshme është. Ajo mbrëmë ishte në koncertin e Elvana Gjatës të mbajtur në Kosovë. Lola në këtë koncert ishte e shoqëruar edhe nga motra e saj, Anita Haradinaj. Të dyja motrat kanë bërë edhe një foto me këngëtarën Elvana Gjata. Të rregulluara bukur, veshja e tyre ka tërhequr vëmendjen. /ORAinfo/

Read More »

Miloti del të festojë me familje, gruaja e tij shtatzëne merr gjithë vëmendjen

Milot Llalloshi është muzikanti i njohur kosovar dhe që për vite i kontribuoi skenës muzikore shqiptare. Ai dhe motra e tij Edona tani janë shumë të pranishëm në dasma dhe mbrëmje të ndryshme, përcjell ORAinfo. Miloti është i martuar para pak viteve dhe tani ai dhe gruaja e tij janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të dytë. Sot, ata së bashku me djalin e tyre kanë dalë për të festuar e Erxhina me pamjen e saj merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Read More »

Kaltrina publikon foton më të ëmbël me familjen, por ky detaj merr gjithë vëmendjen

Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj moderatorja, Kaltrina Mikushnica u bë tejet e njohur dhe e pëlqyer për publikun. Duke qenë e tillë edhe jeta e saj private është jo pak e përfolur në media rozë, shkruan ORAinfo. Ajo është e martuar dhe tani është shtatzënë në fëmijën e saj të dytë. Meqë është edhe shumë aktive në rrjete sociale sot Kaltrina ka postuar një foto ku shihen ajo me familjen e saj, por ajo çka bie në sy është se Kaltrina dhe vajza e saj janë veshur njësoj./ORAinfo/

Read More »

Adelina publikon foto nga shtrati me djalin, burri i saj merr vëmendjen

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri është ndër këngëtaret me të përfoluar të show bizit. Kjo pasi ajo u martuar me milionerin nga Maqedonia, i cili është shumë më i moshuar. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme, përcjell ORAinfo. Adelina sot e ka nisur ditën duke postuar një foto nga shtrati me djalin dhe burrin e saj. Derisa fokusi në foto ishte djali i saj Joni, por vëmendjen e ka marrë burri i saj i cili shfaqet shumë serioz në foto. /ORAinfo/

Read More »

Vesa vishet me komplete të kuqe, por flokët e saj marin tërë vëmendjen

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e skenës muzikore. Ajo tani, është larguar nga muzika për t’iu përkushtuar familjes së saj, shkruan ORAinfo. Vesa është e martuar me reperin nga Shqipëria, Big Basta me të cilin ka edhe një djalë. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Sot ajo ka publikuar një foto në të cilës shihet e veshur në të kuqe. Flokët e saj si gjithmonë janë ato që marrin vëmëndjen./ORAinfo/

Read More »

Prindërit e Leartës në darkë romantike, pamja e Dritës merr gjithë vëmendjen

Learta Jakupi u bë e njohur si nusja e djalit të këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit. Tani, Learta është një ndër personazhet më të përfolura të estradës shqiptare, percjell ORAinfo. Edhe familja e saj nuk lë pa u përfolur e sidomos prindërit e saj. Sot, ata kanë dalë në një darkë romantike dhe ajo e cila merr gjithë vëmendjen është nëna e Leartës, Drita./ORAinfo/

Read More »

Gëzimja zbukurohet për Shën Valentin, merr gjithë vëmendjen dhurata që ia bëri djali i Remzies

Gëzime Krasniqi është reja e këngëtares shumë të njohur shqiptare, Remzie Osmanit. Ajo dhe djali I këngëtares, tani janë një prej çifteve më të përfolura kosovare, përcjell ORAinfo. Gëzimja është edhe shumë aktive në rrjete sociale dhe nuk heziton të postojë foto nga jeta e saj e përditshme. E sot, në ditën e të dashuruarve, Gëzimja vishet në fustan të kuq dhe publikon foto ku shihet edhe dhurata që i ka bërë burri i saj./ORAinfo/

Read More »