Home / Tag Archives: vëmendjen

Tag Archives: vëmendjen

Amazona digjet – presidenti brazilian Bolsonaro nuk do këshilla nga jashtë

Amazona digjet – presidenti brazilian Bolsonaro nuk do këshilla nga jashtë

Amazona po digjet. Brenda 48 orësh – 2500 zjarre të reja. Sao Paulo mbulohet nga errësira në mes të ditës, mushkëria e gjelbër e planetit është në rrezik, por presidenti i Brazilit, Bolsonaro nuk do këshilla nga bota. Djegiet e jashtëzakonshme të pyjeve në Amazona bëhen shkas për tensione ndërkombëtare. Presidenti i Brazilit, Bolsonaro refuzoi këshillat që vijnë nga jashtë. …

Read More »

Leonita me Granitin, veshja e saj mori gjithë vëmendjen

Leonita me Granitin, veshja e saj mori gjithë vëmendjen

Futbolliti i kosovar, Granit Gjaka dhe gruaja e tij, Leonita janë një çift shumë i përfolur në publik. Ata tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë, përcjell KosovaToday. Çifti janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos Leonita. Sot, ata kanë dalë të dy në qytet e veshja e Leonitës në fustan të ngushtë mori …

Read More »

Joshëse nga plazhi, veshja e saj merr vëmendjen

Joshëse nga plazhi, veshja e saj merr vëmendjen

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit shumë të njohur Daut Haradinajt. Ajo është shumë e përfolur në veçanti për paraqitjet e saj me shumë stil, shkruan KosovaToday. Lola ecë gjithmonë një hap me modën dhe veshjet e saj i kanë lakmi të gjitha vajzat. Atë e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale me postime të ndryshme. Sot, ajo ka …

Read More »

Provokuese nga shtrati, veshja e saj merr gjithë vëmendjen

Provokuese nga shtrati, veshja e saj merr gjithë vëmendjen

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë. Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe për paraqitjet e saj, shkruan KosovaToday. Kida ka shumë fansa për të cilët është shumë aktive në rrjetet sociale. Sot ajo është shfaqur e veshur me shumë stil. Para pak minutash i ka publikuar dy …

Read More »

Me linjat e saj ajo ka marrë gjithëherë vëmendjen

Me linjat e saj ajo ka marrë gjithëherë vëmendjen

Me linjat e saj ajo ka marrë gjithëherë vëmendjen. Këngëtarja shqiptare Enca, ka postuar në Instagram foto në bikine duke theksuar linjat e saj. Enca ka shkruar “Nëse nuk më jep orgazëm, atëherë nuk mund të shkojmë në shtrat bashkë”. Por përveç fjalëve shumë erotike në mbishkrimin e postimit, edhe fotografia flet mjaftueshëm. Enca aktualisht përcjellet në Instagram nga 2.1 …

Read More »

Publikon foto në bikini

Publikon foto në bikini

Ajo është njëra nga aktoret më të dashura. Giovana Antonelli ka qenë aktorja kryesore e serialit të njohur ”Clone”, i cili ka rrëmbyer vëmendjen e një numri të madh të njerëzve në mbarë botën. Giovanna apo e njohur për publikun shqiptar si ”Zhadja” atë kohë ishte bërë mjaft e njohur dhe e dashur me rolin e saj. E bukura e …

Read More »

Anita shkëlqejnë në një dasmë, marrin gjithë vëmendjen

Anita shkëlqejnë në një dasmë, marrin gjithë vëmendjen

Ramush Haradinaj me Anitën dhe anëtarë të AAK-së në dasëm në Suharekë. Në familjen e të parit të Suharekës, Bali Muharremaj, dje kishte festë. Vëllai i tij martoi djalin, me ç’rast dhe mbajtën një aheng familjar. Përveç familjarëve dhe miqve të familjes, të ftuar ishin edhe kolegë nga partia e Muharremajt. I pranishëm ishte edhe kryetari i AAK-së, njëherësh kryeministër …

Read More »

Videoja që po bën xhiron e botës, veturat kthehen në të majtë dhe befasisht “zhduken”

Videoja që po bën  xhiron e botës, veturat kthehen në të majtë dhe befasisht “zhduken”

Mijëra persona që kanë pasur rastin ta shohin një video të pazakontë në Twitter ku shihen se si shumë vetura “zhduken” në mur, kanë mbetur të habitur. Videoja është publikuar në Twitter dhe është shpërndarë nga gazetari austriak dhe njëherit prezantuesi i ORF, Armin Wolf, i cili edhe vetë ka pranuar se nuk e kishte kuptuar për çfarë bëhet fjalë …

Read More »