Home / Tag Archives: vertete

Tag Archives: vertete

Edona vishet me komplete të kuqe, po duket si zonjë e vërtetë

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare. Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo. Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në …

Read More »