Vesa Luma e bën vet grimin, por kësaj radhe ia ka ‘huqur’ keq

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e…

Vesa larg nënës për Vitin e Ri, ju bën me lot me këto fjalë për të

“Më mungon si e çmendur”, Vesa Luma i dedikon këto fjalë emocionuese personit më të shtrenjtë.…

Nuk do ta besoni, Vesa Luma uron vitin e ri nga ky vend

Vesa Luma uron vitin e ri nga ky vend. Këngëtarja bashkë me familjen e saj është…

Vjen vera për Vesa Lumën, sjell imazh në bikine

Vesa Luma bëhet nostalgjike për verën, rikthehet me një fotografi atraktive në rrjete sociale. Këngëtarja shqiptare,…

Vesa shkëlqen në festat e fundvitit

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e…

Në këtë gjendje ka përfunduar Vesa Luma

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e…

Vesa Luma kaq shumë ka humbur kilogramë

Sa shumë ka humbur kilogramë Vesa Luma. Vesa Luma është një këngëtare e dalluar në skenën…

Shpërthen në lot Vesa Luma në mes të emisionit, kjo është arsyeja

Vesa Luma shpërthen në lot në mes të emisionit, kjo është arsyeja. Vesa Luma u emocionua…

Vesa publikon foto sapo ka dal nga frizerka, flokët e saj marrin gjithë vëmendjen

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e…

Në përvjetorin e martesës, Vesa Luma me dedikimin më të veçantë për bashkëshortin

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e…

Ja çfarë shkruan Vesa në pesë vjetorin e martesës me Big Bastën

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, njihet për një veçanti të në interpretimin e këngëve dhe…

Vesën e ka marrë shumë malli për familjen e saj në Kosovë, do t’iu përlot me këto fjalë

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e…