Home / Tag Archives: veshjen

Tag Archives: veshjen

Vishet në fustan xixa-xixa

Vishet në fustan xixa-xixa

Afërdita Demaku është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. Ajo bën pjesë në këngëtaret më të ftuara të performojnë në dasma e në festa të tjera familjare, përcjell KosovaToday. Sidomos në këtë sezon ajo ka qenë tejet e angazhuar me festa të ndryshme. Sot, ajo ka shkuar në një …

Read More »

Ndryshon ‘look-un’

Ndryshon ‘look-un’

Fjolla Morina është një ndër këngëtaret më atraktive të skenës sonë. Ajo është e pranishme me projekte interesante, shkruan KosovaToday. Fjolla është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet. Ajo u kritikua për veshjen që bëri dje në performancën e saj në Skenderaj. Por, kjo nuk …

Read More »

Gjyle Qollaku në kanagjegj

Gjyle Çollakun publiku e njeh nga emisionet festive ku ajo thuajse gjithmonë është prezente. Gjylja që rrallë e shohim në media, i ka fansat e saj të cilët me padurim i presin risitë nga këngëtarja, shkruan KosovaToday. Këngëtare e muzikës popullore, Gjylja di mirë të ia përshtat edhe veshjen këtij …

Read More »

Në dasmë, por ia ‘huq’ me veshjen

Në dasmë, por ia ‘huq’ me veshjen

Gili është një këngëtare shumë e përfolur në publik sidomos në këtë kohën e fundit. Ajo iu nënshtrua një diete të rrepte që e bëri t’i humbë 27 kilogramë, përcjell KosovaToday. Ky ndryshim drastik i Gilit u përfol shumë në publik e medie rozë. Gili sot ka shkuar në një …

Read More »

Provokon me veshjen e fundit, zbulon këtë pjesë të trupit

Provokon me veshjen e fundit, zbulon këtë pjesë të trupit

Lotina është vajza e Kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri. Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan KosovaToday. Tashmë Lotina është e njohur për publikun dhe ka një numër të konsiderueshëm të ndjekësve në rrjetet sociale. Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet …

Read More »

Agnesa befason me veshjen

Agnesa befason me veshjen

U bë e njohur që në vitin 2004 si Miss Albania dhe tani, Agnesa Vuthaj është tejet e përfolur në publik. Gjithë këto vite ajo ka qenë pëherë e komentuar me paraqitjet e saj, përcjell KosovaToday. Tani ajo ka hapur një markë të vetën me veshmbathje për femra qe e …

Read More »

‘Cmend’ me veshjen e saj provokuese

‘Cmend’ me veshjen e saj provokuese

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi se po arrin të jetë tejet aktive në mbrëmje e në koncerte. Ato janë të panumërta edhe jashtë Kosovës, përcjell KosovaToday. Krahas muzikës, Nora është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, duke publikuar foto e video nga përditshmëria e saj. Ajo mbrëmë ka përformuar …

Read More »

Fjolla shfaqet akoma më provokative

Fjolla shfaqet akoma më provokative

Fjolla Morina është një ndër këngëtaret më atraktive të skenës sonë. Ajo është e pranishme me projekte interesante, shkruan ORAinfo. Fjolla është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet. Ajo u kritikua për veshjen që bëri dje në performancën e saj në Skenderaj. Por, duket se …

Read More »