.
Saturday , July 20 2019
Home / Tag Archives: victoria

Tag Archives: victoria

Victoria ia ndalon grimin Harperit (Foto)

Victoria Beckham refuzon që Harper të bëj grim edhe në shtëpi si lodër pasi që e konsideron “si të papërshtatshëm për moshën e saj” Victoria Beckham ka vendosur një ndalesë të ashpër për vajzën e saj, Harper, e cila nuk guxon të grimohet në daljet jashtë shtëpisë, duke shtuar se …

Read More »

Kush duket më bukur? Modelja e “Victoria’s Secret” kopjon Oriola Marashin

Oriola Marashi është padyshim një prej modeleve që ngacmon me format bombastike dhe me fotot mjaft provokuese. Ditët e fundit ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të një zënke të vogël me Noizyn, zënkë për të cilën s’e morëm vesh kurrë se për çfarë ndodhi. Mirëpo tashmë gjakrat mes tyre janë qetësuar dhe ata janë sërish miq. Oriola është një modele mjaft e suksesshme në vendin tonë, por ja që një yll botëror si Alessandra Ambrosio ka veshur të njëjtin fustan si i saji. Është vetë Oriola ajo që ka publikuar fotot në “Instastory”, ku tregon se modelja bukuroshe e “Victoria’s Secret” ka veshur të njëjtin fustan si të saj dhe duken identike. Gjithsesi, ndjekësit janë të lirë të shprehen se kush nga të dyja duket më bukur. The post Kush duket më bukur? Modelja e “Victoria’s Secret” kopjon Oriola Marashin appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Read More »

Victoria Beckham e xhindosur, zbulon lidhjen e të birit me Rita Orën

Victoria Beckham është xhindosur kur zbuloi se mes djalit të saj asokohe 18 vjeçar dhe këngëtares Rita Ora, ka pasur një flirt. Një mik i stilistes 44 vjeçare, tha se ajo “e bëri të qartë se nuk e aprovonte këtë romancë”, e cila u zbulua në maj të 2017. Victoria dhe bashkëshorti David e ndaluan të birin që të takohej me këngëtaren dhe e nisën në New York, për ta mbajtur atë larg nga Rita, e cila është e njohur për lidhje dhe takime me një varg yjesh rocku dhe modele femra. Në 2013-ën, Rita doli me shokun e Becks-ave Dave Gardner, një tjetër arsye që Davidi kuptohet pse ka qenë i zemëruar. Një burim tha: “Victoria pa disa mesazhe. Ajo nuk donte që djali i saj të shkonte në rrugë të gabuar dhe nuk donte që ata të dilnin së bashku. Davidi dhe Victoria ishin të bindur se çifti nuk duhej të takoheshin dhe e bënë shumë të qartë se nuk e kishin miratuar”. Brooklyn, model dhe fotograf, sapo kishte mbushur 18 vjeç kur ai dhe Rita, 26 vjeç, u panë duke mbajtur duart në një restorant në Lon..

Read More »