Qytetarët ikin në Shqipëri, VIP-at në Dubai

Kosova e mbyllur Sot në pikë kalimin kufitar të Vërmicës, ka pasur fluks të madh të…

Së shpejti Përputhen VIP, autorja jep detaje

Përputhen është për momentin një ndër emisionet më të shikuara. Pas “Përputhen” dhe “Përputhen +40”, mesa…

Qeveria tregon në cilën orë fillon ceremonia e pranimit të vaksinave anti-COVID

Sonte do të vijë në Kosovë kontigjenti i parë i vaksinave kundër koronavirusit. Ato do t’i…

10 Times Leo DiCaprio Was Savage AF and We Loved It

Leo us a real superstar, there’s no denying that. He’s a talented and unique person that…

Kryemadhi e vendosur: “Nuk ia jap votat e LSI Lulzim Bashës nëse nuk zbaton planin për…”

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ka deklaruar në “Open” se nëse kryedemokrati Lulzim Basha nuk e…

Vajzat shqiptare po punojnë si eskorta për biznesmenë shqiptarë dhe sheikë të huaj për 2.000 euro nata

Prostitucioni është një nga profesionet më të vjetra në botë, i cili vazhdon të ushtrohet edhe…

FOTOT/ Terroristët kërcënojnë të sulmojnë Burj Khalifa-n, aty ku ‘fshihen’ VIP-at nga gjithë bota

Grupe terroristësh islamikë kanë kërcënuar sot të hedhin në erë ndërtesën më të lartë të botës…

Këngëtari shqiptar e thotë hapur, do zgjidhte Ledri Vulën për ta puthur në buzë

I ftuar së fundmi në emisionin “Shiko kush luan” ka qenë këngëtari dhe aktori i njohur…

Skandali në shtetin e BE, VIP-at dhe politikanët po e marrin vaksinën jashtë radhe

Jo vetëm shtetet e pasura, por edhe personazhet VIP, po e marrin të parët vaksinën kundër…

Pasi u përjashtua nga ‘Përputhen’, tani Shqipja kapet me reperin shqiptar

Shqipja kapet me reperin shqiptar. Mbrëmjen e djeshme në “Shiko Kush LUAN” ishte e ftuar ish-konkurrentja…

Erzina na zbuloi për herë të parë portretin e Izës përmes kësaj videoje

Mc Kresha dhe Erzina janë bërë prind për herë të parë. Në qershor të këtij viti…

“Pasagjeri i këndshëm VIP i trenit të vjetër të opozitës”, Rama pas takimit të Bashës në Lushnjë, publikon videon me shifra

Kryeministri Edi Rama ka kundërshtuar deklaratat e djeshme të kryedemokratit Lulzim Basha të bëra nga Lushnja…