Home / Tag Archives: vjollca

Tag Archives: vjollca

Brisku dhe Luana Vjollca: Ndryshimi drastik i moderatores

Image result for luana vjollca para operacioneve

Moderatorja Luana Vjollca është njëra ndër femrat më të komentuara në mediat rozë. Përveç angazhimeve të shumta, Luana komentohet edhe për paraqitjen e saj fizike. Madje, jo rrallë është komentuar edhe për operacionet plastike, për të cilat ajo nuk ka pranuar se ka. Në disa fotografi të realizuara vite më …

Read More »

Kujt po i kërkon falje Luana Vjollca? (Foto)

Prezantuesja dhe këngëtarja nga Shqipëria, Luana Vjollca, është shumë e pëlqyer nga publiku. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku edhe ka shumë ndjekës. Në rrjetin social Instagram, Luana ka shumë ndjekës të cilët i shkruajnë gjatë tërë kohës. Këtë e ka bërë të ditur edhe vetë ajo, ku …

Read More »

Vjollca sapo doli nga frizerja, më të bukur s’e keni parë ndonjëherë

Vjollca Haxhiu është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore. Ajo është një ndër më të ftuarat të këndojë në dasma, mbrëmje e festa të ndryshme, përcjell ORAinfo. Përveç që është shumë e angazhuar në profesion, Vjollca është shumë aktive në rrjete sociale. Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se sapo ka dalë nga frizerja, e me këtë pamje i ka mahnitur të gjithë./ORAinfo/

Read More »

Nuk ndalet Luana Vjollca, i vë ‘flakën’ Intagramit me foto joshëse

Luana Vjollca sjell pamje nga pushimet. Ka ditë që Luana Vjollca po qëndron në Maldive, dhe nga atje po e ‘çmend’ një rrjet të tërë. Moderatorja dhe këngëtarja në Instagram po publikon foto të ndryshme dhe tani i ka ndarë me ndjekësit dy me të cilat duket tejet joshëse. Disa media shqiptare po pretendojnë se atje ndodhet me Krenar Cocajn mirëpo derisa ajo nuk ka bërë të ditur diçka konkretisht, asgjë nuk është e sigurtë.

Read More »