Protesta në Shkodër ku u sulmua dhe selia e PS, procedohet edhe Voltana Ademi

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, është proceduar penalisht, pas protestës së zhvilluar dje në…

Voltana Ademi-policisë: Pse nuk reaguat dje? Të hapen kamerat, kam bisedën kur njoftova policinë

Voltana Ademi ka reaguar pas njoftimit të policisë se kryebashkiakja e Shkodrës është proceduar si organizatore…

“Nuk negociohet me halabakë që duan të djegin qytetin”, Spiropali: Meta e Berisha kërcënojnë civilizimin shqiptar, duan rikthimin në pushtet me dhunë

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, në një intervistë në emisionin “Kjo javë”…

Taulant Balla: Çfarë ndodhi sot në Shkodër, jo vepër e shkodranëve. Sulm i porositur nga Tirana

Taulant Balla, numri dy i Partisë Socialiste ka akuzuar drejtpërdrejt nga Shkodra për sulmin e sotëm…

Protesta në Shkodër/ Voltana Ademi distancohet nga bastisja e selisë së PS: S’kemi nxitur kurrë urrejtje politike

Kryetarja ende në detyrë e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi ka konfirmuar pjesëmarrjen e saj sot…

“Qënke si kokrra e mollës” Presidenti Meta takon kryebashkiaken e Shkodrës, pasi fitoi betejën me Covid-19

Presidenti Ilir Meta merr sot pjesë në nderimin e Luftës së Koplikut “100 vjet që u…

Tre javë pas prekjes nga COVID-19, Voltana Ademi shfaqet në mbledhjen e Prefekturës

Kryetarja e Bashkisë Shkodër është shfaqur në një takim të mbledhjes se komisionit të mbrojtjes civile…

FOTO/ Ademi publikon fotot e Rrugës së Velipojës: Rama e la përgjysmë, asnjë mashtrim nuk e shpëton nga ndëshkimi popullor më 25 prill

Kryebashkiakja e Shkodrës Voltana Ademi, me anë të një postimi në “Facebook” shkruan se kryeministri e…

Voltana Ademi reagon pas padisë së Këshillit Bashkiak: Si unë kanë vepruar shumë kryebashkiakë të tjerë

Një ditë pasi u bë publike padia ndaj kryebashkiakes së Shkodrës, Voltana Ademi nga Këshilli Bashkiak…

Rezultoi pozitive me koronavirus, Voltana Ademi tregon simptomat: Kam pak kollë, ja ku dyshoj se jam infektuar

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi ka konfirmuar edhe zyrtarisht se ka marrë përgjigjen dhe…

Infektohet me Covid-19 kryetarja e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi

Voltana Ademi ka rezultuar pozitive me koronavirus. Kryetarja e bashkisë së Shkodrës ka rezultuar pozitive ditën…

Infektohet me koronavirus kryetarja e Bashkisë Shkodër, Voltana Ademi. Ja gjendja e saj shëndetësore

Kryetarja e Bashkisë Shkodër, Voltana Ademi është infektuar me koronavirus. Ademi i është nënshtruar tamponimit një…