Leicesteri fiton dhe “blindon” vendin e tretë

Me këtë fitore, Leicester shkon në kuotën e 62 pikëve Leicesteri ka shënuar fitore të madhe…

Maldini bën ‘pazar’ në Premier League për super lojtarin

Maldini ‘peshkon’ në Premier League, gati transferimi i parë. Humba e mbrëmjes së djeshme nga skuadra…