Xhensila po duket ‘përrallore’ në paraqitjen e fundit

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku. Ajo dhe burri i saj, aktori…

Kjo është befasia e ëmbël që mori Xhensila me rastin e ditëlindjes

Xhensila pranoi befasinë më të ëmbël me rastin e ditëlindjes së 28-të. Këngëtarja e dashur sot…

Nuk do ta besoni, kaq vite ka mbushur sot Xhensila

Xhensila Myrtezaj feston ditëlindjen. Këngëtarja e njohur sot feston ditëlindjen. Xhensila Myrtezaj është njëra ndër këngëtaret…

Po bëhet çdo ditë e më e bukur, Xhensila mahnitëse në foton e fundit

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku. Ajo dhe burri i saj, aktori…

Xhensila jep lajmin e ëmbël – a është shtatzënë

Xhensila tregon a është apo s’është shtatzënë. Xhensila Myrtezaj ka qenë së fundmi në qendër të…

Në pritje të ëmbël? Xhensila Myrtezaj jep lajmin e madh

Xhensila Myrtezaj në pritje të ëmbël? Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë ndër çiftet më të…

Xhensila ju “shkrinë” me foton e fundit

Xhensila Myrtezaj merr vëmendje me paraqitjen joshëse. Xhensila u paraqit mjaft joshëse në rrjete sociale. Këngëtarja…

Në këtë vend janë ‘arratisur’ Besi dhe Xhensila

Xhensila dhe Besi ‘arratisen’ në këtë vend për pushime. Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë vendosur…

Xhensila e Besi e qesin vajzën në borë, shikoni reagimin e saj

Xhensila ndan fotografitë e ëmbla të vikendit me familje. Xhensila ka publikuar disa imazhe në rrjete…

E veshur si zonjë e vërtetë, Xhensila do ta ‘shkri’ Besin me këtë pamje

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku. Ajo dhe burri i saj, aktori…

Me një stil krejt ndryshe, Xhensila habiti ndjekësit me postimin e fundit

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku. Ajo dhe burri i saj, aktori…

Bëhen bashkë Miriami, Xhensila dhe Arilena – çka po paralajmërojnë bashkë

Miriam Cani, Xhensila Myrtezaj dhe Arilena Ara janë këngëtaret nga Shqipëria shumë të dashura për publikun.…