Publikohet kënga “Mos shko” nga Dafina Zeqiri dhe Yll Limani, vëmendje merr pamja e Dafinës

Dafina Zeqiri dhe Yll Limani publikojnë duetin e ri “Mos shko”. Sot erdhi në treg bashkëpunimi…

Yll Limani sjell “Buzët e kuqe” për ditëlindje

Yll Limani sot feston ditëlindjen por ka një surprizë për fansat e tij. Yll Limani sot…