Tuchel deklarohet pas e humbi finalen e FA Cup

Menaxheri i Chelseat, Thomas Tuchel ka folur pas disfatës në finalen e FA Cup ndaj Leicester…

“Nuk mendoj se kam shënuar ndonjë gol më të mirë se ky tani” – Tielemans në ‘qiellin e shtatë’

Mesfushori i Leicester Cityt, Youri Tielemans është shprehur i kënaqur për trofeun e parë të FA…

Shuma qesharake që fitoi Leicesteri në triumfin në FA Cup

Leicester City siguroi një fitore impresive kundër Chelseat për të triumfuar në FA Cup. Youri Tielemans…

Leicesteri fiton FA Kupën – mposhti Chelsean në finale

Ka përfunduar finalja e FA Cup ndërmjet Chelseat dhe Leicester Cityt. Ndonëse pati raste dhe skuadrat…

Befasi e madhe: Tielemans në Serie A për 40 milionë euro

Youri Tielemans në Serie A për 40 milionë euro. Futbollisti i Leicester City, Youri Tielemans padyshim…