S’ka pushim për Zidanen, po e merr drejtimin e skuadrës së madhe

Zidane pritet të marrë drejtimin e Francës. Zinedine Zidane mund të marrë drejtimin e Francës edhe…

Milan me dy transfere të reja

Dy transferime të reja nga Milani. Olivier Giroud ka arritur marrëveshjen me Milanin me një kontratë…

Zbulohet e ardhmja e Zidanes

Zidane dëshiron të jetë trajner i Francës. Trajneri francez pritet që të zëvendësoj Deschamps tek Kombëtarja…

Punë e kryer: Milan transferon mesfushorin e Real Madridit

Milani dhe Real Madridi arrijnë marrëveshje për Diazin. Milanit po i plotësohet dëshira: Brahim Diaz do…

Nuk pret MIlan, e gjen zëvendësusesin e Dalot në Real Madrid

Milan gjen alternativën e Dalot, e do yllin e Real Madridit AC Milan është i interesuar…

Mbappe sqaron gjithçka rreth Real Madridit

Mbappe tregon arsyen pse refuzoi Real Madridin në vitin 2014, kur takoi Zidanen dhe Ronaldon. Kylian…

Zbulohen prapaskenat: Real Madrid telefonoi Mourinhon para se të punësonte Ancelottin

Real Madrid telefonoi Mourinhon para se të punësonte Ancelottin. Real Madrid ka kontaktuar trajnerin Jose Mourinho…

Kush iu gëzua kthimit të Carlo Ancelottit në Real Madridit

Dyshimet në mbrojtje Kthimi i Carlo Ancelotti në Real Madrid do të thotë një rilidhje midis…

Zidane godet Realin pas largimit: Nuk doja privilegje por më shumë respekt

Zinedine Zidane ka shkruar sot një letër të hapur për tifozët e Real Madridit për të…

Joachim Low zbulon të ardhmen e tij

Trajneri gjerman, Joachim Low ka zbuluar të ardhmen e tij përmes një interviste të shkurtër me…

E konfirmuar: Antonio Conte po e merr drejtimin e skuadrës më të trofeshme në botë

Antonio Conte është afër Real Madrid. Trajneri leçez u largua nga Interi dhe mediat e lidhin…

Conte pasi la Interin, gjen skuadren e re

Conte menjëherë me mision të ri: Gjiganti europian kërkon atë. Antonio Conte dhe Inter i ndanë…