Marrëveshja Milan – Ibrahimovic, lajmi i fundit nga Italia

Zlatan Ibrahimovic dhe Milani janë edhe më pranë rinovimit të marrëveshjes. Paolo Maldini një ditë më…

Ibrahimovic – Milan, vjen lajmi që askush nuk e priste

Ka ardhur një lajm i rëndëishëm në lidhje me Ibrahimovicin dhe Milanin. Zlatan Ibrahimovic dhe Milani…

Skema e Piolit për sezonin e ri të Milanit

“Unë nuk mendoj se do të jemi të lumtur vitin e ardhshëm nëse përsëri e mbarojmë…

Maldini jep lajmin e madh për Ibrahimovic

Maldini thotë se Ibrahimovic pjesë e projektit të Milan. Paolo Maldini ka bërë të ditur se…

Milan fiton me lehtësi ndaj Cagliari, e mbyll sezonin në këtë pozitë

Milan fiton me lehtësi ndeshjen ndaj Cagliari. Skuadra ka mbyllur sezonin në pozitën e gjashtë në…

Milan – Ibrahimovic, ky është lajmi i fundit

Së shpejti pritet zyrtarizimi i marrëveshjes së Ibrahimovic me Milan Ylli suedez do të vazhdojë qëndrimin…

Milan – Cagliari: Formacionet zyrtare

Milan synon të vazhdojë pa humbje edhe sonte kundër Cagliarit. Skuadra e Christiano Piolit është pa…

Ibrahimovic befason të gjithë: Mund të luaj në këto nivele deri në moshën 50 vjeçare

Ibra ‘bën’ Ibrën: Mund të luaj në këto nivele deri në moshën 50 vjeçare. Zlatan Ibrahimovic…

Milan gjen Theo Hernandezin e ri

Milan po kërkon një nënshkrim të ri të Theo Hernandez, por këtë herë për krahun e…

Ibrahimovic gëzon Milanin, ky është vendimi i tij

Zlatan Ibrahimovic vendos të qëndrojë te Milan. Zlatan Ibrahimovic do të qëndrojë te skuadra e Milan.…

Ibrahimovic thyen rekord me Milanin

Ibrahimovic thyen rekord me golin e 50-të për Milanin. Zlatan Ibrahimovic e theu edhe një rekord…

Shkëlqen Ibrahimovic, Milan ‘gjunjëzon’ Sampdorian

Milan ka shënuar fitore bindëse ndaj Sampdorias. Zlatan Ibrahimovic e ka frymëzuar Milanin drejt një fitoreje…