Tag (archive title) zyrtare

Derbi Milan-Inter, befasi në formacionet zyrtare

Pak para derbit Inter-Milan janë publikuar edhe formacionet zyrtare. Interi dhe Milani do të përballen mes vete në ora 20:30,…

Zyrtare: Ja sa ndeshje do të mungoi Messi

Barcelona ka marrë lajmin më të keq pas fitorës ndaj Sevillës. Barcelona arriti të fitoi me rezultat 4:2 Mirëpo, Barcelona…

Zyrtare: Atletico po e transferon Cavanin

Atletico Madrid e do Cavanin në “gjirin” e tyre. Klubi spanjoll ka vetëbesim në transferimin e sulmuesit uruguaian. Atletico Madrid…

Zyrtare: Milan nënshkruan me ‘bishën’ nga Brazili

Menaxheri i përgjithshëm i Flamengos ka konfirmuar se kanë nënshkruar kontratë me Milanin për Lucas Paqueta. Mian njoftohet se ka…

Francë – Gjermani, befasi në formacionet zyrtare

Franca dhe Gjermania sonte do ta zhvillojnë derbin në Ligën A të Kombeve te grupit 1. Janë publikuar formacionet zyrtare…

Pothuajse zyrtare: Interi po e merr talentin brazilian

Interi i është ofruar mundësia e transferimit të Malcom nga Barcelona. Malcom kaloi në këtë verë te Barcelona, duke e…

Pothuajse zyrtare: Kaka po ia sjell Milanit mesfushorin bombastik

Lucas Paqueta është pothuajse lojtar i Milanit. Lucas Paqueta ka kohë që po lidhet me një kalim te Milani, por…

Ndeshja Spanjë-Angli, publikohen formacionet zyrtare

Spanja dhe Anglia kësaj radhe do ti ballafaqojnë forcat e tyre në Spanjë, ku do të ndeshen në Grupin 4…

Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes Islandë-Zvicër

Islanda dhe Zvicra do të përballen me njëra tjetrën në kuadër të Ligës së Kombeve. Kjo ndeshje është e vlefshme…

Zyrtare: Milan nëshkruan me ‘bishën’ e madh

Klubi italian Milan ka njoftuar se sulmuesi Patrick Cutrone ka zgjatur kontratën e tij me klubin deri në vitin 2023.…