Tayna iku nga Kosova, në këtë gjendje u shfaq dje nga Zvicëra

Reperja e njohur kosovare, Tayna bëri bujë mbrëmë me lajmin se ajo është larguar për në Zvicër.

Tayna dje ka arritur që të udhëtojë për në Zvicër, pas disa muajve vetizolim në Kosovë.

Madje për Taynan ishte përfolur si njëra prej atyre vajzave që kishte përfituar dhe nuk ishte izoluar në konvikte në Kosovë, por që ishte liruar para kohe dhe ishte karantinuar në shtëpinë e saj.

Por, dje Tayna u pa që ka udhëtuar për në Zvicër.

U tha se ajo është në shtetin helvetik për incizimin e një videoklipi.

E pas kësaj ajo është shfaqur me një foto buzë një liqeni ku bën një pozë tepër melankolike.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !