Tayna shfaqet provokeuse nga Zvicëra, ky detaj bie në sy

Reperja e njohur kosovare, Tayna bëri bujë mbrëmë me lajmin se ajo është larguar për në Zvicër.

Tayna dje ka arritur që të udhëtojë për në Zvicër, pas disa muajve vetizolim në Kosovë.

Madje për Taynan ishte përfolur si njëra prej atyre vajzave që kishte përfituar dhe nuk ishte izoluar në konvikte në Kosovë, por që ishte liruar para kohe dhe ishte karantinuar në shtëpinë e saj.

Por, ditë me parë ka ka udhëtuar për në Zvicër.

E sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet tepër provokuese. Ajo në këtë foto nuk ka hezituar t’i ekspozojë të pasmet e saj. /ORAinfo/

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !