Të dashuruar si ‘Romeo e Zhulieta’, Learta e Kushtrimi postojnë këtë imazh të ëmbël


Nuk paguan dot qiranë, 67-vjeçarja, nënë e 8 fëmijëve, përfundon në mes të rrugës

Learta dhe Kushtrimi janë një qiftë për tu marrë shembull nga të gjithë, ata kanë ndërtuar një raport bashkëshortorë të ciliin duhet pasur lakmi e sidomos të rinjtë.

Learta në llogarinë e saj Instagram ka shpërndarë një fotografi, ku shihet dora e saj dhe Kushtrimit, të ngjitura me njëra tjetrën, ajo fotografi tregonte se sa të bashkuar janë ata edhe në jetën e tyre të përditshme.

Ata të dy kurrë nëpër mediat rozë nuk janë bërë pjesë për shkakë të ndonjë zënke qoftë edhe shumë e vogël, por gjithmonë i kemi parë të buzëqeshur dhe të lumtur në krahët e njëri tjetrit, përcjell kosovarja.

Nuk paguan dot qiranë, 67-vjeçarja, nënë e 8 fëmijëve, përfundon në mes të rrugës

Kujtojmë se, ata u bënë prindër për herë të dytë të një vajze, para pak mujave dhe Learta e shfaqë mjaftë shpesh nëpër rrjetet socilale, ku shihet se ardhja në jetë e saj e ka bërë nënën më të lumtur në botë.


Mundesia me shume...
Pamje me shume...