Të gjithë prisnin zyrtarizimin e Di Marias të Juventus, tani vjen lajmi I papritur nga Italia

Ky është plani B i Milanit , nëse dështon transferimi i Renato Sanches

Juventusi heq dorë nga Di Maria

Ekipi italian, Juventus ka vendosur që të heq dorë nga transferimi i Angel Di Marias.

Anësori argjentinas është aktualisht lojtar i lirë dhe po shqyrton mundësitë e vazhdimit të karrierës në ndonjë klub tjetër evropian.

Ky është plani B i Milanit , nëse dështon transferimi i Renato Sanches

Por, sipas mediave italiane, Juventusi tashmë ka hequr dorë nga transferimi i Di Marias, pas paraprakisht kishte dërguar dy oferta në drejtim të tij.

Barcelona tani mbetet destinacioni më i mundshëm i Di Marias.