Të tjerët mendonin se ishin bashkë, por ja sa kohë kanë Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj të ndarë


Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj kanë qenë një nga çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar, të cilët kanë qenë shumë të komentuar përgjatë lidhjes së tyre.


Vetëm pak ditë më parë, Jonida konfirmoi se ishte single. Por ajo që nuk dihej është fakti se dyshja janë ndarë që prej nëntorit.


Sipas “Prive.al”, dyshja janë ndarë në mënyrë paqësore dhe kur shihen në rrugë, përshëndeten. Megjithatë, ende nuk dihen arsyet pse ata janë ndarë.

The post Të tjerët mendonin se ishin bashkë, por ja sa kohë kanë Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj të ndarë appeared first on Zonë E Lirë.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...