Të veshur si ditën e dasmës së tyre, për ku janë nisur Labi e Qëndresa?

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e pëlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me veshje tradicionale, ndërsa Labi me komplete me stil.

Për ku janë nisur me këtë veshje kaq të bukur Labi e Qëndresa? /ORAinfo/