Tea shfaqet shumë tërheqëse në setin fototgrafik, zbulon me shumë se ç’duhet hiret e saj

Ajo ishte njëra nga protagonistet më të njohura të emisionit të dashurisë, Përputhen.

Tea Trifoni, po vazhdon të jetë në qendër të mediave rozë. Ani pse doli si çift nga ai program, lidhja e saj e vërtetë u zbulua kur ajo doli nga ai emision, shkuan ORAinfo.

Sidoqoftë, ajo vazhdoi jetën e saj duke u bërë pjesë e shumë reklamave të njohura të cilat i sollën asaj shumë përfitime financiare.

Tea, tani ka një profesion tjetër, ajo është bërë moderatore e një emisioni që i dedikohet më shumë grave dhe vajzave.

Së fundmi Tea është shfaqur shumë joshëse në një set fotografik. E Veshur me një fustan të gjelbër e të shkurtë, Tea ka zbuluar me shumë se ç”duhet nga hiret e saj./ORAinfo/

Lajme me shume...