Testohet për koronavirus “Llapjani” i “O sa mirë”

Rezultatet qesharake/ Njerëzit që dështuan në shkurtimin e flokëve dhe përfunduan… (FOTO)

“Llapjani” i “O sa mirë” testohet për koronavirus.

Aktori kosovar, Kushtim Qerimi i është nënshtruar testit të koronavirusit.

Pas daljes së rezultateve aktori ka njoftuar miqtë dhe koleget se ka rezultuar negativ në testin e Covid-19.

“Kogja nifar lezeti koka me dal negativ në testin e k’tij virusi”, ka shkruar aktroi në postim.

Kujtojmë që Kushtrimi më së miri njihet me rolin e “llapjanit” në serialin vendor “O Sa Mirë”.

Rezultatet qesharake/ Njerëzit që dështuan në shkurtimin e flokëve dhe përfunduan… (FOTO)

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !