Teuta Selimi del për shëtitje me veturë, provokon me veshjen

Gossip Girl reboot delayed until 2021 due to coronavirus pandemic

Teuta Selimi është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo sjell gjithmonë këvgë që ëhen vetëm hite në publik, përcjell ORAinfo.

Gossip Girl reboot delayed until 2021 due to coronavirus pandemic

Teuta njihet sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo sot ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë për shëtitje me veturë.

E është veshja e saj plot stil dhe provokuese ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Gossip Girl reboot delayed until 2021 due to coronavirus pandemic

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !