Thaçi kujton mjekët që humbën jetën nga koronavirusi: Mantelbardhët janë heronjtë e betejës kundër pandemisë

Palmer shpalos qëndrimin e SHBA-ve për Gjykatën Speciale: Ajo shpërbëhet pasi ta përmbushë misioniThaçi thotë se mantelbardhët janë heronjtë e betejës kundër pandemisë.

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, me anë të një postimi në llogarinë e tij në Facebook kujton pesë mjekët që humbën jetën në përballje me pandeminë COVID-19.

I pari i shtetit, mjekëve i është referuar si ‘Heronj të Pandemisë’, të cilët ishin gjithnjë në shërbim të qytetarëve.

“Ishin gjithnjë në shërbim të qytetarëve, duke u kujdesur për lehtësimin e dhimbjeve dhe shërimin e tyre. Por, në përballje me COVID-19, humbën jetën. Mantelbardhët janë heronjtë e betejës kundër pandemisë. Kujtimi për Fadilin, Aliun, Sylejmanin, Lulzimin, Kujtimin dhe për çdo qytetar që humbi jetën në këtë betejë do të jetë i përjetshëm”, ka shkruar Thaçi.

Palmer shpalos qëndrimin e SHBA-ve për Gjykatën Speciale: Ajo shpërbëhet pasi ta përmbushë misioni

Ky lajm eshte mare nga portali ORAINFO nese cenon privatesine e dikujt na shkurani ne facebook dhe e fshijme. Nuk mbajme pergjithesine e lajmeve te postuara ngaqe ne nuk i shkruajme i marrim nga portaleve tjere.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !