Tragjike/ Shqiptarit në Itali i çahet makina në dysh, vdes në ditën e lindjes! (Foto)

Një aksident tragjik i ka marrë jetën mëngjesin e sotëm një shqiptari, banues në Rosolina të Italisë. 46 vjecari Sokol Keci humbi jetën pikërisht në ditën e tij të lindjes.

Mediat italiane thonë se përplasja fatale me barrierat mbrojtëse në rrugë bëri që makina e tij të cahej në dysh. Aksidenti ndodhi në autostradën që çon në Bolonja.

Viktima ishte në timonin e një makine tip Fiat Ducato dhe po ecte me shpejtësi të lartë. Mësohet se ai ka goditur dhe një Fiat 500, drejtuesi I të cilit përfundoi në spital e një furgon, por shoferi i këtij të fundit nuk pësoi probleme.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !