U infektua me Covid-19, ndërron jetë aktori i njohur i tenenovelave meksikane

Rritja e numrit të të infektuarve, zyrtari i SHBA: Prodhimi i vaksinës është në proces. Në fund të korrikut pritet…
Covid-19 i ka marrë jetën aktorit të njohur të tenenovela meksikane, Raymundo Capetillo. Aktori ka ndërruar jetë në moshën 76-vjeçare, pas komplikacioneve me koronavirus. Lajmin për ndarjen nga jeta të aktorin e ka bërë me dije mbesa e tij, me anë të një postimi në rrjetet sociale. Capetillo është i njohur për rolet e tij në tenenovelat shumë të suksesshme si : “Trëndafili i egër” dhe “Zinxhirët e hidhërimit”, “Fati im jet ti”, “Zemër e egër”, “Pasjon” dhe shumë filma të tjerë. Rritja e numrit të të infektuarve, zyrtari i SHBA: Prodhimi i vaksinës është në proces. Në fund të korrikut pritet… The post U infektua me Covid-19, ndërron jetë aktori i njohur i tenenovelave meksikane appeared first on Hapur.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !