“Unë jam grua”, “Unë jam femër” , “Unë jam vajzë”, Luana publikon fotosesionin inspirues

Me pamje si në përralla, Elita la ‘gojë hapur’ të gjithë me foton e fundit

Luana Vjollca është emri i këngëtares dhe moderatores shumë të dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Me pamje si në përralla, Elita la ‘gojë hapur’ të gjithë me foton e fundit

Luana është shumë aktive me postime në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotosesion inspirues me mesazh për femrat.

“Unë jam grua”, “Unë jam femër” , “Unë jam vajzë”- ka qenë mësazhi i Luanës./ORAinfo/

Me pamje si në përralla, Elita la ‘gojë hapur’ të gjithë me foton e fundit

Me pamje si në përralla, Elita la ‘gojë hapur’ të gjithë me foton e fundit

Me pamje si në përralla, Elita la ‘gojë hapur’ të gjithë me foton e fundit

Me pamje si në përralla, Elita la ‘gojë hapur’ të gjithë me foton e fundit

Me pamje si në përralla, Elita la ‘gojë hapur’ të gjithë me foton e fundit

Me pamje si në përralla, Elita la ‘gojë hapur’ të gjithë me foton e fundit

Me pamje si në përralla, Elita la ‘gojë hapur’ të gjithë me foton e fundit

Me pamje si në përralla, Elita la ‘gojë hapur’ të gjithë me foton e fundit

Me pamje si në përralla, Elita la ‘gojë hapur’ të gjithë me foton e fundit

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.
Per HOSTING Qe te krijoni nje webfaqe kliko ...
InterServer Web Hosting and VPS

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !