Upss/ Si kurrë më parë, e dashura e Ronaldos zbulon pa dashje zonën intime (FOTO)

Nuk e kishte parë prej dy muajsh, gomari qan kur takon të zotin (Video)

Nuk e kishte parë prej dy muajsh, gomari qan kur takon të zotin (Video)

Georgina Rodriguez ka ndezur rrjetin me një foto të publikuar së fundmi. E dashura e yllit të futbollist, Cristiano Ronaldo është shfaqur në një foto familjare në pishinë, por pa dashje ka zbuluar më shumë se ç’duhet.

Bukuroshja spanjolle ka zbuluar zonën intime dhe ky detaj është kapur nga ndjekësit e shumtë në mediat sociale.

Epo, Geo di si të marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve.