Urimi emocionues i Andrra Destanit: Të dua sikur mos të kishte një të nesërme

Fëmijës i del ariu nga pas, reagimi i shpëton jetën!

Andrra Destani: Të dua sikur mos të kishte një të nesërme.

Një nga çiftet e njohura dhe të dashura për publikun janë edhe këngëtari i njohur Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij Andrra Destani.

Dyshja simpatike janë një çift modern dhe çdo herë në hap me kohën, ndaj dhe simpatizohen shumë, shkruan Kosovarja.

E sot është një ditë e veçantë për çiftin Hoxha. Sot para 4 vitesh erdhi në jetë djali i tyre Ansi, të cilin e kemi parë shpesh në postimet e prindërve.

Ndaj edhe Andrra nuk ka hezituar që sot ta përshkruaj ndjenjën më të mirë në botë, atë të një nëne e ta uroj birin me fjalët më unikë në botë.

Fëmijës i del ariu nga pas, reagimi i shpëton jetën!

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !