Vajza e Besart Halimit e ka ditëlindjen, gruaja e tij publikon foto nga festa ‘madhështore’

Besart Halimi është ndër këngëtrët më të njohur në vendin tonë.

Me zërin e tij, ai bëri publikun për veten, shkruan ORAinfo.

Besarti është i martuar me Janën dhe kanë një vajzë.

Vajza sot kishte ditëlindjen, ku Jana publikoi disa pamje nga festa e saj./ORAinfo/

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !