Vajza e Mozikut e Loredanës po rritet çdo ditë e më shumë, shikoni kujt po i ngjan

Kur mund të tërhiqen paratë e Trustit?

Mozzik është një prej reperëve më të përfolur kosovar.

Ai arriti të bëhet tejet i suksesshëm për një kohë shumë të shkurtër dhe këngët e tij po pëlqehen shumë, përcjell ORAinfo.

Kur mund të tërhiqen paratë e Trustit?

Mozzik është shumë i përfolur edhe për jetën private krahas asaj muzikore.

Po aq e përfolur sa ai është edhe vajza e tij Hana.

E ajo duket se po rritet çdo ditë e më shumë.

Në imazhet që i kemi parë, Hana po bëhet një kopje e babait./ORAinfo/

Kur mund të tërhiqen paratë e Trustit?

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !