Vajza e suprizon Robertin me këtë mesazh të ëmbël

Ukraina pret mendimin e KE-së për statusin e kandidatit

Robert Berisha merr një mesazh të ëmbël nga vajza.

Artisti shqiptar Robert Berisha ka një lidhje të ngushtë me vajzën e tij Renee.

Këngëtari dhe moderatori shqiptar në rrjete sociale ndan momente të ndryshme pranë vajzës, shkruan lajmi.net

Së fundmi në një InstaStory, Roberti ndau një mesazh të veçantë që mori nga Rene.

“Baba të dua shumë”, ishte mesazhi që vajza i kishte dërguar artistit e që ky i fundit e ndau me fansat.

Ukraina pret mendimin e KE-së për statusin e kandidatit

Roberti para disa vitesh është ndarë nga këngëtarja Nora Istrefi, me të cilën janë edhe prindër të Renees.