Vdes aktori i njohur në moshën 65 vjecare

Ndërron jetë aktori i Games of Thrones.

Aktori BJ Hogg ka vdekur në moshën 65 vjecare.

Hogg ishte i njohur për interpretimin e Big Mervyn në serinë e BBC Give My Head Peace në Irlandën Veriore, për më shumë se 20 vjet.

Ai poashtu ishte pjesë e Games of Thrones dhe The Fall.

Ekipi që qëndron pas Give My Head Peace, e quajti atë “një aktor të shkëlqyer, një koleg i shkëlqyeshëm dhe një mik i vërtetë.

Shkaku i vdekjes së Hogg është i panjohur.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !