Vdes një 22 vjeçar në breg të detit në Durrës

22-vjeçari gjendet i pajetë në breg të detit në Durrës.

Në 22-vjeçar është gjetur i pajetë në breg të detit në lagjen nr.13 Në Durrës.

“Rreth orës 14:00, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, është gjetur i pajetë, në breg të detit, shtetasi L. C., 22 vjeç, i cili dyshohet se ka humbur jetën si pasojë e infarktit”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.