Home / VIDEO / 6 Krijesa Misterioze Detare te Zbuluara nga Google Earth ( Fakte Interesante Shqip )
Related image

6 Krijesa Misterioze Detare te Zbuluara nga Google Earth ( Fakte Interesante Shqip )

6 Krijesa Misterioze Detare te Zbuluara nga Google Earth ( Fakte Interesante Shqip )

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

6 Krijesa Misterioze Detare te Zbuluara nga Google Earth ( Fakte Interesante Shqip )
Keto video jane grumbulluar te gjithe mgjithe fakte te cuditshme qe ndoshta jo te gjitha jene publikuar ne internet dicka nga keto jane edhe ne per filma.
Sidomosht pjesa me e madhe e tyre si perbindshat dhe gaforja jane te vertetra edhe me shkence.
Besoj se keni pare emisione te cuditshme. Kliko me posht per te pare videon e plote..

 

Related image

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com August 9, 2018 1:59 am ne link https://kosovatoday.com/?p=282388
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . 6 Krijesa Misterioze Detare te Zbuluara nga Google Earth ( Fakte Interesante Shqip ) 6 Krijesa Misterioze Detare te Zbuluara nga Google Earth ( Fakte Interesante Shqip )Rating: 4.8