Home / VIDEO / Shiko cfar masazhe qender behet ne Tirane te cmendin me 4 duar

Shiko cfar masazhe qender behet ne Tirane te cmendin me 4 duar

Shiko cfar masazhe qender behet ne Tirane te cmendin me 4 duar

Nje qender masazhi ne Tirane me specialist per Masazhe dhe Fizioterapi po bene revulucione per masazhe qender me nje staf profesional ku masazhet behen me 4 duar, jane dy vajza qe per nje kohe bejne masazhin.
Kjo masazhe ne Shqiperi perdoret per here te pare, ne Shqiperi qendrat e masazheve po ecin shume para, shumica e vajzave qe bejne kurse dhe trajnime per disa lloje te masazheve si Relaks Massage me Muzike fantastike AntiStress.
Masazh me Cokollade,Masazh me Mjalte, Masazh special vetem per kembet, Masazh speciale vetem per koken, Masazh Fytyre me pastrim, Masazh me Gur te nxehte, Masazh me Kupa, Masazh me Qirinje romantik, Masazh Suedez ( speciale ), Si dhe Masazh Masazh Ayrvediko, Te gjitha keto ne Golden Spa Tirane – 069 20 21 023
1001, Tiranë, Pallatet Agimi, pranë kafe Roma 069 20 21 023 ose 04 4 519 778

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Nga KosovaToday.com July 23, 2018 11:18 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=262919
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Shiko cfar masazhe qender behet ne Tirane te cmendin me 4 duar Shiko cfar masazhe qender behet ne Tirane te cmendin me 4 duarRating: 4.8