Home / VIDEO / Kqyre Çikave cka i bon nana kur ti shofe se ato pe dridhin live ne instagram
Kqyre Çikave cka i bon nana kur ti shofe se ato pe dridhin live ne instagram

Kqyre Çikave cka i bon nana kur ti shofe se ato pe dridhin live ne instagram

Kqyre Çikave cka i bon nana kur ti shofe se ato pe dridhin live ne instagram

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Kqyre Çikave cka i bon nana kur ti shofe se ato pe dridhin live ne instagram Ky është momenti qesharak kur një nënë e nervozuar, hyn në dhomën e vajzave dhe i gjen ato duke vallëzuar ‘twerk’ para kamerës.
Adoleshentet, që besohet se janë spanjolle, mund të shihen duke e bërë vallëzimin provokativ në mënyrë të përsosur para një web kamere, me një muzikë e cila luan në sfond.
Por pak momente më vonë hyn nëna e tyre, e cila ua jep një mësim atyre, transmeton Gazeta Express.
Videoja është shpërndarë me të madhe online, me shumë përdorues të cilët thanë se “mirë ua bëri”.
Shikojeni videon:

 

 

Kqyre Çikave cka i bon nana kur ti shofe se ato pe dridhin live ne instagram

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com July 23, 2018 2:01 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=262400
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kqyre Çikave cka i bon nana kur ti shofe se ato pe dridhin live ne instagram Kqyre Çikave cka i bon nana kur ti shofe se ato pe dridhin live ne instagramRating: 4.8