Home / VIDEO / Ndodh propozimi përrallor për martesë në Dhërmi, ministri

Ndodh propozimi përrallor për martesë në Dhërmi, ministri

Ndodh propozimi përrallor për martesë në Dhërmi, ministri

Një propozim përrallor që u organizua në fshehtësi të plotë, i ndihmuar rastësisht nga ministri i Turizmit, Blendi Klosi, ka ndodhur në Dhermi.

Ministri madje shpëtoi komardaren në formë unaze, të cilën era e fortë e degdisi në det.

Pasi djali u ul në gjunjë, shpërthyen fishekzjarret dhe xixat, ajo me lot në sy s’mund të thoshte gjë tjetër përveçse “Po, pranoj!”.

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Nga KosovaToday.com August 11, 2018 9:23 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=286052
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ndodh propozimi përrallor për martesë në Dhërmi, ministri Ndodh propozimi përrallor për martesë në Dhërmi, ministriRating: 4.8