Ndodh propozimi përrallor për martesë në Dhërmi, ministri

Një propozim përrallor që u organizua në fshehtësi të plotë, i ndihmuar rastësisht nga ministri i Turizmit, Blendi Klosi, ka ndodhur në Dhermi.

Ministri madje shpëtoi komardaren në formë unaze, të cilën era e fortë e degdisi në det.

Pasi djali u ul në gjunjë, shpërthyen fishekzjarret dhe xixat, ajo me lot në sy s’mund të thoshte gjë tjetër përveçse “Po, pranoj!”.

Loading...