Home / VIDEO / Qesharake, mendoi se u lidh live me ambasadën, gazetarja bëhet hit në internet
Qesharake, mendoi se u lidh live me ambasadën, gazetarja bëhet hit në internet

Qesharake, mendoi se u lidh live me ambasadën, gazetarja bëhet hit në internet

Qesharake, mendoi se u lidh live me ambasadën, gazetarja bëhet hit në internet

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Gazetarja e Report Tv, u lidh live me përfaqësues të Ambasadës së Shqipërisë në Greqi – të paktën kështu mendoi ajo – për të folur rreth viktimave pas zjarreve që kanë kapluar Greqinë.
Por, duket se lidhja telefonike u bë me një numër të gabuar dhe jo të përfaqësuesve të ambasadës.

“Jemi live. A po komunikojmë me përfaqësues të Ambasadës Shqiptare në Greqi?”, thotë gazetarja, transmeton Gazeta Express.

“Excuse me, i don’t speak italian”, ia kthen protagonisti i thirrjes, pasi fillimisht iu përgjigj me “Si jeni?”, ku dëgjohen edhe të qeshura në telefonatë duke bërë shaka.

Kjo pjesë qesharake e transmetimit live është bërë hit në internet.

Qesharake, mendoi se u lidh live me ambasadën, gazetarja bëhet hit në internet

Lotttt

Posted by Cabonedaku on Wednesday, July 25, 2018

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com July 29, 2018 12:50 am ne link https://kosovatoday.com/?p=268608
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Qesharake, mendoi se u lidh live me ambasadën, gazetarja bëhet hit në internet Qesharake, mendoi se u lidh live me ambasadën, gazetarja bëhet hit në internetRating: 4.8